ימי גיבוש

דף הבית // ימי גיבוש
ימי גיבוש

בתי עסק וחברות מובילות בעידן המודרני מבינות שחברה חזקה בשוק היא חברה עם עובדים חזקים.

סביבת העבודה היא אחד האלמנטים החשובים מבחינת חיי העובד, כשעובד נכנס לעוד יום עבודה ומחייך בגלל היום גיבוש שהיה בשבוע שעבר, עמיתיו לעבודה סופגים אנרגיות טובות, וצוברים לעצמם מוטיבציה ורצון להחזיר אנרגיות טובות, אין מחלוקת על כך שעובדים שמחים נותנים יותר לסביבתם, בין עם זה מוטיבציה ובין אם זה תפוקה גבוהה יותר, עסק שרוצה להישאר בראש הסולם צריך עובדים חזקים.

אז איך מחזקים עובדים?

הפיכת סביבת העבודה למקום אישי יותר.

הפיכת כל עובדי החברה לגוף אחד, גוף מאוחד שחולק את אותה האג'נדה והרצון להתפתח קדימה.

העובד צריך להרגיש שייכות למקום העבודה, שהוא עוד חוליה עוד וריד, בגוף, שהחברה צריכה אותו.

נכון שבדרך כלל העובדים שלכם מבלים את רוב שעות היום ביחד, אך הם לרוב עושים את זאת במסגרת העבודה ולא יוצא להם להכיר אחד את השני, גם בדרכים אחרות, קלילות יותר, ובכך גם להכיר או לזכור את עצמם טוב יותר.

יום גיבוש מאפשר להם להכיר אחד את השני טוב יותר, להכיר את החברה יותר טוב, מה שיגרום להם ליותר נכונות לשתף פעולה, ולהגדיל ראש, בזמן העבודה.

עובדים שעד כה לא פצו את פיותיהם כשחיכו יחדיו למעלית, ימצאו את עצמם יושבים לארוחות צהריים באופן קבע יחדיו, אותו המנהל שחשבו שהוא מכונת עבודה, פתאום יתברר כאדם חם ולבבי.

זה לא קסם, מושקעת פה הרבה חשיבה וידע, תכנון ותזמון.

היכולת של מפיק האירועים להבין את הלך הרוח של החברה, לזהות את החזון ולספק פתרונות בהתאם לחברה הוא חיוני.

אנחנו, חברת אינספייר הפקות אירועים באים עם ניסיון, עם שפע ספקים, והכי חשוב יצירתיות, יצירתיות על מנת להפיק את אותו הרגע שנצרב בזיכרונו של העובד, אנחנו נדע לחבר אלמנטים כגון אופי החברה ואופי העובדים ונתאים פעילויות שעונות לצרכיה של החברה באופן הטוב ביותר.

בין עם זה פעילות בתוך המשרדים, בטבע, או איזשהו אתר, אנחנו נדע להכניס תוכן וחוויה לכל סביבה.